Премиерът на Великобритания, Борис Джонсън, който се лекуваше от коронавирус, напусна болницата, съобщават от Даунинг стрийт, цитирани от BBC. Въпреки че се чувства добре, той няма да се върне веднага на работа.
55-годишният Джонсън бе приет в болницата "Сейнт Томас" десет дни след като даде положителна проба за COVID-19. Той прекара три дни в интензивното отделение.
"По съвет на медицинския си екип премиерът няма да се върне веднага на работа. Той иска да благодари на всички в "Сейнт Томас" за брилянтната грижа, която получи", съобщават още от Даунинг стрийт.
Прочетете още
- 19:04 Откриха труп на мъж в реката край "Лъвов мост" в София
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума