Глоба от 120 000 евро беше наложена на 76-годишен мъж, жител на гръцкия остров Родос в Егейско море, заради изоставяне на четири котенца в картонена кутия.
Полицията в Родос е глобила мъжа с по 30 000 евро за всяко изоставено котенце, както предвижда законодателството, предаде БТА.
Според информациите обвиняемият е изоставил четирите котенца в район близо до дома си през април. Животните са били в лошо състояние, когато са били намерени и това е довело до образуването на дело срещу него за малтретиране на животни.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход

обезглавяване 14:48, 14.07.2023
обезглавяване --обезглавяване и на такива които причиняват мъчения на беззащитни животни i hora