Коледно чудо се случи в Бавария! Жена роди в клиниката в Регенсбург здрави бебета - цели 4 на брой! Децата и майката вече са изписани.
Както съобщава www.germania.one, Финя, Хана, Ина и Ной са родени през ноември. Децата са се родили по-рано от планираното, очаквали са ги в началото на 2020 г., така че прекараха няколко седмици в болницата. Сега те вече са изписани - новородените ще могат да прекарат първата си Коледа със семейството си.
Четиризнаци се раждат много рядко, поради което изписването на здравите бебета се е превърнало във важно събитие не само за семейството им, но и за цялата болница.
За последен път четири бебета едновременно са се родили в тази клиника преди 18 години, през май 2001 г. - Дейвид, Флориан, Лора и Томас (на снимката). Те дойдоха лично в клиниката, за да видят новородените и да направят съвместна снимка.

Превод: Glas.bg
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!