Намериха 30-годишната българка, която избяга заедно с бебето си от болница в Париж. По данни на местните власти детето се е родило недоносено. В момента те са под специални грижи.
Френските полицейски власти не дават информация каква ще бъде съдбата на жената и детето й, предаде NOVA.
На 15 декември жената, която е от Търговище, ражда малкия Хасан в болница в Монфермей – едно от най-бедните парижки предградия. На 25 декември жената бяга от лечебното заведение със сина си, след като научава, че грижите за недоносения й син ще бъдат поверени на френските социални грижи. От болничното заведение казаха, че на жената е обяснено, че няма да бъде отделена от бебето. Това обаче вероятно я е изплашило и тя напуснала болницата.
Българка роди във Франция и избяга от болницата със сина си СНИМКИ
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО