Страхът от заразяване с COVID-19 кара някои хора да извършват много необмислени действия. В САЩ клиент на една от банките се опита да дезинфекцира парите си, като ги постави вътре в микровълнова печка. Доста лоша идея, както се оказа...
Служител на банката не могъл да повярва на очите си, когато получил овъглените банкноти в ръцете си. Въпреки това желанието на клиента за абсолютна стерилност и неговите любопитни последици невероятно развеселили младежа. От видеото става ясно, че той едва се сдържа смеха си, държейки в предната част на обектива на камерата "ветрилото" на повредените сметките.
Както разбирате, хартиените банкноти не трябва да се поставят в микровълновата с надеждата, че тя ще унищожи микробите и по-специално коронавируса, пише krone.at. Много по-лесно е и освен това е по-безопасно за портфейла ви е да миете ръцете си със сапун.
Превод: Glas.bg
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща