Оръжие, наркотици, откраднати стоки - граничарите откриват нелегален товар всеки ден. Но когато граничарите спрели колата на немска двойка в пристанището на Малме (Швеция), изненадата им нямала граници.
Според шведските медии граничарите в митницата на Тулверкет спрели германска двойка на 25 март. Мъжът и жената заявили, че са „ловци на зомбита“.

Германският дует дори описал мисията си върху колата, което предизвикало и подозренията на граничарите. В допълнение към военния им вид (камуфлажно облекло), на автомобила било написано съкращението ZRT (Zombie Response Team) - „Екип за реагиране на зомбита“. На гърба на колата имало надпис „Заразените ще бъдат убити“, а на покрива се мъдрела черна кутия с надпис „ракетно изстрелване“.

Не е изненадващо, че след щателно претърсване служителите открили арсенал от оръжия, включително няколко арбалета, пушки, пистолети и сълзотворен газ.
Вестник Ekstra Bladet цитира прокурор: „Нямаме доказателства, че двойката наистина е искала да се отправи на „лов “. Те са обвинени в контрабанда на оръжие."
Превод: Glas.bg
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща
ГРАД КОЗЛОДУЙ 21:02, 08.05.2020
изроди как ще убиват хора