81-годишна жена, която е била изписана в понеделник от болницата в испанския град Ваядолид, е починала точно 36 часа след изписването си от лечебното заведение.
Възрастната пациентка бе изведена от болницата под бурните аплодисменти на медицинския персонал, който не скри радостта си от възстановяването ѝ.
,,До онзи ден я аплодираха, а днес е в гробището. До онзи ден грееше от щастие, а днес е мъртва'', споделиха неини роднини, цитирани от novini.bg.
Кармен Ф. А. бе първата заразена с коронавирус, която бе изписана от болницата във Ваядолид като преодоляла смъртоносната зараза.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО