Сю Радфорд и съпругът й Нийл, които са най-многодетните родители във Великобритания, съобщиха за раждането на 22-ото си дете - момиченце, пише в. "Сън", цитирани от 24 часа.
Бебето, което е 11-ата им дъщеря, още няма име. То тежи 3,2 кг.
"Бях по-изплашена, отколкото при предишните раждания заради коронавируса - разказа Сю Радфорд. - Тревожех се, че няма да разрешат на Ноел да остане с мен".
Заради коронавируса семейството не може да регистрира новороденото. Във Великобритания срокът за това е 42 дена след раждането и още има време.
Сю Радфорд ражда първото си дете на 14 години. Тя е прекарала повече от 800 седмици от живота си бременна. Най-голямото им дете Кристофър е на 30 години. Следва 26-годишната Софи. Клои е на 24, Джак - на 22, Даниъл - на 21, Люк - на 19, Мили - на 18. Кейти, Джеймс, Ели, Ейми са родени след това през една година. Джош е на 12, Макс - на 11, Тили - на 9, Оскар - на 8, Каспър - на 7, Алфи - на пет, Холи - на четири, Фийби - на три, Арчи - на 2. Бони е на 17 месеца.
Семейството живее в сградата на бивш дом за възрастни в Моркъм, Ланкашир.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО