Логично обяснение за подобна постъпка няма. Както няма и здравомислещ човек, който може да оправдае действията на тази майка. Те са толкова безумни, че приличат на убийство...
В Николаевск на Амур в Русия от измръзване почина дете, което майка му остави на балкона в апартамента, съобщи следственият отдел на ИК на РФ в Хабаровска територия.
Според Министерството на здравеопазването на 5 януари местна жена на име Шлепнева оставила количка с невръстно момче на балкона за няколко часа. Седеммесечното бебе прекарало пет часа на студа. Според синоптиците този ден в града температурата била минус 20 градуса.
Образувано е наказателно дело от разследващите органи на Руската федерация за Хабаровска територия и Еврейския автономен регион". Разследващите огледаха мястото на инцидента, иззеха предмети и вещи, които имат отношение към случая.
Министерството на здравеопазването призова родителите да следят внимателно децата си, особено по време на празниците. Според статистиката по това време увеличението на нараняванията при деца се увеличава с 25-30 процента.
Превод и редакция: Glas.bg
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО