Пожар отне живота на петима пациенти с коронавирус в болница в Русия.
Пожарът избухнал в голямо лечебно заведение в Санкт Петербург, което е преоборудвано за прием на заразените с новата болест. Наложила се евакуацията на 150 пациенти. Повече от 100 пожарникари са гасили огъня, който вече е потушен, съобщи Нова.
Първата версия за причините е, че огънят е тръгнал от машина за обдишване на пациенти, която е дала на късо. Това е втори подобен случай в последните няколко дни. Миналата седмица жена почина в болница в москва, отново след късо съединение в медицинската апратура.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща