Изявленията на полски медии и официални лица, че руски ракети са паднали в Пшеводов в Полша са провокация. Това обяви руското Министерство на отбраната, съобщи ТАСС.
Целта на тези изявления е да се стигне до ескалация на обстановката. Не са нанасяни никакви удари в близост до границата на Украйна с Полша, твърди още официална Москва.
Според руснаците снимките от пораженията в Полша не отговарят на ракетите, които те са ползвали при днешните си удари.
Ракети паднаха в Полша, има убити! Задействани са военни самолети
Прочетете още
- 19:00 "Няма маркировка, значи мога да се движа където си искам!": Шофьор засече кола в Пловдив
- 20:00 „Хотел под звездите" в Пазарджик: Паркинг се превърна в импровизиран лагер
- 17:29 Имат дом, но нямат средства да го довършат: Младо семейство с бебе се нуждае от подкрепа СНИМКИ
- 17:00 Младежи ремонтираха сами пътя, а съветът беше: „Мълчете, да не ви глобят"
Ми 22:48, 15.11.2022
Смотаните американци искат война тук. Ще пратят войски,ще продават оръжие и ще правят каквото си решат за ПАРИ! Всички знаем колко войни са започнали за кинти. По целият свят а ние сме далеч от тях и ще спечелят много!
Мисир такъв
По целиЯ свят се пише. Стига на всяка манджа си пригласял. Аман.