В украинския град Лвов мъж е похитил две деца, след което ги изнасилил с цел... възпитание, съобщава Fakty.ua.
Както отбелязва изданието, 35-годишният мъж отвлякъл две момчета - на 7 и 10 години, пребил ги, а после ги изнасилил. По собствените му думи, той искал да «превъзпита» децата, които обиждали неговото дете - 5-годишен син.
Узнавайки за инцидента, майката на една от жертвите е подала сигнал в полицията. Мъжът е задържан, по отношении на него е открито углавно производство за «Незаконно лишаване от свобода или похищение на човек» и «Развращаване на малолетни», които предвиждат наказание лишаване от свобода за срок до осем години.
Превод и редакция: Glas.bg
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 22:00 Новата вълна, която пренареди картите: Как Филип и Венци от New Wave Music събраха Анелия и Деси Слава
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ