Британците в някои части на Обединеното кралство осъмнаха със сняг навръх 11 март, информират от „Ивнинг Стандарт“.
Завръщането на зимата, след необичайно топлия февруари, донeсе със себе си проблеми при пътуванията, както и прекъсване на захранването през уикенда в части от Северна Ирландия. За Шотландия, Уелс и по-голямата част от Англия остава в сила жълт код за опасно време заради сняг и лед.
Полицията призовава шофьорите да бъдат особено внимателни и да предвидят повече време за пътуване днес. Новата седмица започва и със силен вятър. Във вторник следобед се очаква бурята „Гарет“ да навлезе над територията на Великобритания. Ураганът ще донесе със себе си тежки бури в Англия и Уелс в сряда.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход