Австралиец, изгубил къщата си в горските пожари, спечели 1 млн. долара от лотарията.
Победителят, решил да запази анонимността си, живее южно от Бризбейн, щата Куинсленд, докато изгорелият имот се намира в щата Ню Саут Уелс, изключително засегнат от бушуващите пожари.
Победителят и цялото му семейство били безкрайно щастливи от добрата новина, тъй като семейната къща не била застрахована, пише "Ей Би Си Австралия", цитирани от Бтв.
Благодарение на наградата от лотарията домът им ще бъде построен наново.
По думите на печелившия къщата е била „специална и със сантиментална стойност“.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО