Младата жена, която според полицейския бюлетин бе изчезнала от 17 август в района на Евосмос, Солун, е намерена и е добре, съобщава в. „Труд”.
По обяд на 06 септември, няколко часа след активиране на търсенето на социалния сигнал Silver Alert постъпи обаждане, че е открита скитаща се из центъра на Солун от 23-годишен младеж, който е доброволец-издирвач.
Припомняме, че според информация от личния ѝ профил във Фейсбук, младата жена е от София, но живее в Солун. За последно е била активна в социалната мрежа на 28 юли, когато е публикувала рисунка на малкото си куче. Под публикацията пък е написала на английски: And everything it`s ok (И всичко е наред).
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ