Самолет на "Търкиш еърлайнс", изпълняващ полет от Истанбул, кацна успешно на летище "Кенеди" в Ню Йорк, след като най-малко 25 души на борба получиха наранявания при жестока турбуленция, предадоха Асошийтед прес и ДПА.
Самолетът - "Боинг" 737 с 326 пътници и 21 души екипаж, е попаднал в турбуленцията около 45 минути преди кацането, над Ню Ингланд, предаде БТА. Представител на американските власти съобщи, че 10 души са настанени в болница след кацането в 17,35 ч. Един от тях е със счупен крак, а другите са получили натъртвания, контузии и порезни рани. Повечето от пътниците са получили медицинска помощ в терминал на летището.
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията