26-годишната Наталия от Русия е работила в болница. Живеела заедно с дъщеричката си и своя приятелка. Младата жена често се разхождала с детето около своето жилище. На детската площадка тя била и в деня на... своето убийство.
5-годишната дъщеря на Наталия си играела наблизо, когато към майката се приближил мъж. Това бил 38-годишният Артьом. Той извадил от джоба си нож и започнал хладнокръвно да нанася удари.
20 пъти е била прободена с ножа Наталия. Младата жена паднала на асфалта и починала от загуба на кръв. Всичко това се случило пред очите на децата.
След убийството Артьом се опитал да се скрие в близката гора. Но полицията го е задържала бързо.
Както по-късно се изяснило, мъжът е бил съден и по-рано за незаконно притежаване на оръжие. А Наталия убил от ревност. Според Артьом младата жена, с която имал връзка, му изневерявала. А нож той носел винаги със себе си...
В момента разследването по убийството продължава.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 22:00 Новата вълна, която пренареди картите: Как Филип и Венци от New Wave Music събраха Анелия и Деси Слава
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ