Полицията в Нова Зеландия е открила тялото на 22-годишната Грейс Милейн. Младата жена беше обявена за издирване, след като мистериозно изчезна на 1 декември, съобщава „Мирър”, цитирани от БТВ.
Полицията задържа 26-годишен мъж. Повдигнато му е обвинение за убийство.
Тялото на Милейн е било открито на около 10 метра от пътя, в местност с много храсти в предградието Уейтакиър. Утре ще бъде извършена аутопсия.
За последно британката е била видяна на 1 декември в хотел в Окланд, придружавана от младия мъж, който впоследствие полицията арестува.
През септември Милейн се е дипломирала и решила да тръгне на околосветско пътешествие за една година.
Пристигнала в Нова Зеландия на 20 ноември. Бащата ѝ – милионерът Дейвид Милейн, разказа пред журналисти, че дъщеря му всеки ден му писала и му изпращала снимки от пътуването си. По думите му за последно се чули в деня, в който Грейс изчезна.
Търсенето на младата жена започна в сряда. Семейството ѝ е било уведомено за фаталната развръзка, съобщиха от местната полиция.
Прочетете още
- 15:11 Пазарджиклия заседна на пясъка на плаж в Халкидики, дърпаха го с багер СНИМКИ
- 19:01 Нова звезда на винената карта на България: Семейна изба печели отличие след отличие
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 17:00 Русинова: Докато държавата работи до 17:30 ч., камионите убиват денонощно