18-годишен младеж, който вече е осъждан, се напи до такава степен, че реши да подпали жилището, което обитава във Вълчи дол. Това съобщиха от пресцентъра на ОД МВР - Варна.
Във вторник младежът с инициали С. Г. след употреба на алкохол е подпалил вещи в стая на апартамент, който обитава, но е собственост на негова роднина. Вследствие на пожара няма пострадали лица, изгоряло е обзавеждане и лични вещи в една от стаите на жилището. На мястото е извършен оглед, образувано е досъдебно производство. Лицето е задържано за срок до 24 ч., след отпадане на основанието за задържане е освободен.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат