Снимка читател
Боклукчийски казани буквално препречват движението по улица "Хан Крум" в Гръцката махала във Варна, сигнализират възмутени читатели на "Петел".
Оказва се, че проблемът има съвсем елементарно решение, но защо нищо не е направено по въпроса, остава загадка.
"Ясно е, че някой умишлено е препречил движението по улицата с казана. Въпросът обаче е защо тези казани нямат обособено място - те не трябва да стоят на платното", коментира читател.
И допълва: "Съвсем наскоро точно в този район беше правен ремонт. Защо не беше заложено обособяването на джоб за казаните, като в нормалните държави. Вместо това те пак са изтипосани на пътя и напрактика така поставени са в нарушение с правилника за движение."
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат