Седем златни медала спечели варненския „Боил” от държавното първенство по кикбокс в стил " К1" в Пловдив. " „Боил" пусна осем състезател и след оспорвани четвъртфинални и полуфинали срещи, всички те достигнаха до финалните битки.
Във финалите възпитаниците на главния треньор Красимир Кирилов доминираха над своите съперници, като три от победите бяха с нокаут.
Държавните шампиони: Теодор Христов - мъже, кат. 75 кг., Александър Чакъров - мъже, кат. 71 кг., Кристиян Йорданов - мъже, кат. 57 кг, Стефан Георгиев – юноши старша възраст, кат. 60 кг., Ахмед Ахмедов – юноши младша възраст, кат. 67 кг. Георги Георгиев – юноши младша възраст, кат.57 кг и Свилен Сашев – юноши старша възраст, кат. 51 кг.
Шест от шампионите са ученици в Спортно училище " Георги Бенковски "- гр. Варна, а със сребърен медал се окичи Симеон Галенов в кат. 63,5 кг. при юношите старша възраст.
Треньори на бойците са Красимир Кирилов, Делян Славов, Петър Петров и Александър Петров.
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие