Поради реконструкция на бул. "Васил Левски" и изграждане на нови връзки от фирма "Хидрострой", без вода днес, 20 декември, ще остане един район на Варна, научи Moreto.net.
Безводието ще е за времето от 9 до около 14 часа в района заключен между бул. "Вл. Варненчик", ул. "Отец Паисий", бул. "Цар Освободител" и ул., "Струга, както и за абонатите около ул. "Георги Сотиров от 9 до около 18 ч.
- част от местност Пчелина също ще има смущения във водоподаването до около 13 часа.
Водоноска е разположена пред фирма "Орекс".
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице