Черно море стартира серията от контролни срещи срещу тима на Черноморец Балчик. Спарингът с втородивизионния тим е в сряда от 13 часа на стадион “Младост” във Варна. Заради болежки в срещата няма да вземат участие петима футболисти – Юго Кононго, Мехди Фенуш, Васил Панайотов, Георги Божилов и Емил Янчев.
От началото на седмицата с отбора се готвят още трима юноши от школата на “моряците”. Това са Мартин Дичев, Александър Георгиев и Антоан Вълчев. Припомняме че от старта на подготовката с мъжете тренират Петър Вуцов и Виктор Попов.
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания