Отборът на Черно море проведе първа тренировка в Турция. “Моряците” пристигнаха в Алания късно снощи и от днес стартираха двуразови занимания на една от базите в турския курорт. Варненци ще се готвят в южната ни съседка до 1 февруари.
Шестима играчи на Илиан Илиев тренират отделно от основната група. Мехди Фенуш, Васил Панайотов и Юго Кононго се готвят по индивидуална програма, а Георги Божилов, Мартин Костадинов и Мартин Минчев проведоха сутрешното занимание във фитнеса. Всички останали футболисти тренират на пълни обороти.
Първата контрола на “моряците” е във вторник, 22 януари срещу тима на Медж Легница (Полша).
Снимки вижте ТУК
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания