Читателят ни Михаел Васерман ни писа, за да изрази възмущението си от неприбрания боклук на ул. „Кавала” във Варна. Той изпрати снимки и уточни, че това се случва постоянно.
Васерман твърди, че е искал да говори с кмет на район „Одесос”, но му отказали да му запишат час.
Ето какво ни написа читателят:
„Проблем с боклука имаме постояно на ул. „Кавала”! Година след година! Исках да говоря с кмет на район „Одесос”, но те отказаха да ми запишат час! Не знам как мога да повлияя на тази ситуация!.”
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 12:42 Задържаният за кървавата баня в Угърчин мълчи: Не е дал обяснения пред разследващите
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 14:10 Две деца и мъж са загинали в челния сблъсък на АМ Тракия ВИДЕО