Жена е била блъсната на пешеходна пътека тази вечер, съобщава очевидец пред „Петел”. Инцидентът е станал малко след 19:00 часа на кръстовището на бул. „Мария Луиза” и ул. „Драгоман”.
Според нашия читател катастрофата е станала след опит на шофьора, да избегне друг автомобил, който по това време е бил спрял в непосредствена близост до пешеходната пътека. За жалост колата удря жена на видима възраст около 50 години, която след сблъсъка с автомобила е счупила предното стъкло с главата си.
На място е пристигнала спешна помощ, която е помогнала на пострадалата. Според очевидеца тя е отказала да бъде заведена в болница.
Очаква се съобщение на полицията за инцидента.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка