Снощи около 19:15 ч. на пътя между селата Градинарово и Блъсково е възникнало ПТП, при което е пострадало дете, съобщиха от песцентъра на полицията във Варна.
28-годишният водач на лек автомобил Опел - М.А. от с. Комарево, по време на движение, поради несъобразена скорост спрямо пътните условия, губи контрол над МПС, излиза вляво от платното за движение и попада в канавката. В резултат от инцидента дете, пътуващо в автомобила, е получило контузия на гръден кош, прегледано е и освободено за домашно лечение, без опасност за живота.
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията