Хандбалистите на „Спартак” победиха като гости „Локомотив” с 38:28 (15:14) в среща от XI кръг на „А” група за мъже в Горна Оряховица. Силно за варненци се представи новото попълнение Живко Димов, който вкара и 7 гола.
„До почивката играта бе равностойна, но после се получи това, което искахме. Наложихме нашия стил на игра, откъснахме се с 4, 5 и 6 гола, и до края увеличавахме преднината си.”, каза треньорът на спартаклии.
Голмайстори за победителите: Георги Стоянов – 12, Димитър Георгиев и Живко Димов – по 7, Йордан Попов и Димитър Стоянов – по 4, Владимир Няголов и Даниел Ангелов – по 2.
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания