Хандбалистите на „Спартак” взеха убедителна победа срещу НСА с 36:29 (20:13) в мач от XIII кръг на “А” група в София.
„Поведохме още в началото, натрупахме преднина, която на моменти стигна и 10 гола, и през второто полувреме срещата се доиграваше. Това ни позволи да пуснем всички в игра, като след почивката основно използвахме юношите си. Вратарят ни Ерсин Мехмед вкара хубав гол от врата на врата, а при втория му подобен опит топката се отби от гредата.”, заяви президентът на спартаклии Росен Добрев.
Голмайстори за победителите: Йордан Попов – 14, Димитър Николов – 6, Димитър Стоянов – 5, Владимир Няголов и Даниел Ангелов - 4, Георги Стоянов – 2, Елсин Мехмед – 1
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО