Току що и кметът на Варна Иван Портних се присъедини към тържеството по случай 80-годишния юбилей на бившия футболист на Черон море и ЦСК Иван Василев. Градоначалникът се прегърна сърдечно с юбиляра и двамата с удоволствие позираха за снимки пред Петел. Иван Портних връчи почетния знак на кмета на своя адаш, а после заяви за "Петел":
"С огромна признателност, уважение и респект за всичко, което си направил за Варна, ти връчвам почетния знак. Знам, че си най-резултатния български защитник в турнира на КЕШ и си единствения варненец, който е играл в три мача на полуфиналите в най-престижния европейски турнир. Пожелавам ти да бъдеш здрав и вдъхновение за младите, които тръгват по твоя път."
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания