снимка: "Петел", архив
Първият повей на зимата във Варна вече започна да разстройва нормалното функциониране на морския град. На места, като например по ул. "Пирин" има проблеми с електрозахранването, съобщават читатели на "Петел".
Поне в едно училище във Варна са предприети мерки за по-ранно приключване на занятията. Родители съобщиха, че V гимназия "Йоан Екзарх" часовете са били намалени на 15 минути, за да могат децата да си тръгнат по-рано. Засега няма данни дали и други учебни заведения ще вземат това решение.
Официална информация от РУО - Варна и Община Варна по въпроса още няма, явно решенията се вземат самостоятелно от директорите.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход