Към коледната украса на Варна тази година имаше известни критики от гражданите. На някои места светещите декорации бяха криви, с някои паднали елементи, позакърпени на две, на три... Вероятно за да компенсира тези забележки, общината остави елхата да свети до... ами още си свети, а вече е средата на февруари.
Да не си прибереш навреме празничната украса винаги се е смятало като проява на мързел. Ясно е, че операцията не е лека, но все пак нормално беше Дед Мороз и Снегурочка вече да са си заминали, заедно с гигантското мече, което беше гвоздея на украсата във Варна за тази Нова година. Която настъпи преди 6 седмици.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив