Читател на "Петел", сигнализира за паднало дърво. Ето какво написа той:
"Пиша Ви относно едно младо дърво, което многократно е създавало проблеми като се наклонява настрани. Също така многократно са го "укрепвали" с тел. А след този път, предполагам че ще го премахнат. Толкова ли е трудно просто да го укрепят, например с летвички. Дървото се намира на "Ген. Колев", близо сградата на район Приморски. Въпреки масовото обезлесяване на нашия град, се надявам чрез вашата медия да запазим това дърво като го укрепят както в останалите европейски страни. Все пак доста рядко се случва да се сеят нови дървета, както в случая."
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход