Служители масово пишат фишове за неправилно паркиране на глуха уличка във варненския квартал "Владиславово", оплакаха се читатели на "Петел".
"Живеем в квартал "Владиславово", блок 55, и масово ни пишат фишове за неправилно паркиране в междублоковото пространство, където няма табели, сигнализация или маркировка, забраняваща паркиране. Фишовете се пишат всеки ден - сутрин, обед и вечер от Общинска полиция. Сигурен съм, че не се пишат толкова фишове около общината, където има и табели, и маркировки, забраняващи паркирането. Много ми е странно на кой общинар сме му попречили!?".
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат