снимка: читател
Безплатна Синя зона за всички, които отиват за вода до чешмите в центъра на Варна или до водоноската на входа на Морската? А защо не! Гневен шофьор показа отношението си към живота в т.н. "морска столица" с бележка, която остави на стълклото на спрения си автомобил.
Надписът показва отношението на хилядите, останали без вода уж за 24 часа, които в крайна сметка станаха 3 дни.
Едва ли към този коментар на шофьора, спрял в Синята зона на Варна може да се добави нещо, освен съпричастии на хората, които живяха в морския град като в каменната ера. Защото нека припомним - древният Одесос, днешна Варна, има водопровод още от римско време, а останките от него все още се откриват - запазени и здрави...
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице