снимка: Митко Иванов
Пореден дефект, който показа, че ремонтът с европейски пари на центъра на Варна е правен през пръсти, беше забелязан от граждани. За пореден път мраморна плоча се отлепя и пада, защото явно не качествено поставена.
Снимка на дефекта публикува Митко Иванов, който е активен жител на Варна и непрестанно сигнализира за нередностите в града. Той добавя, че кадъра сам дава обяснение защо облицовъчните камъни по ларгото често падат. Те просто не са закрепени качествено, като в този случай дори от основата им не е премахната старата подпухнала от влагата боя.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход