снимка: Атанас Костадинов, „Виждам те КАТ – Варна“
Първата автобусна спирка в кв. „Галата“ във Варна изглежда така от снощи. За това съобщават очевидци във Фейсбук. Заслонът е съборен, причината е пътен инцидент, научи „Петел“.
Кметът на район „Аспарухово“ Калина Белмезова потвърди информацията за случая. Тя добави, че съборения спиркозаслон е обезопасен и скоро мястото ще бъде разчистено. Колкото до поставянето на нов – това зависи от концесионерите на спирките. „Разбира се, ние ще поискаме да има нов заслон, защото е добре да има къде да чакат пътниците на градския транспорт“, подчерта районния кмет.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив