Още по темата
11.02.2019 / 13:42
Кмете, да вземем да свалим украсата на елхата, а? Дойде Св. Валентин, май е време вече... (снимки)
снимка: Борис Ангелов, "Забелязано във Варна"
Започна прибирането на коледната украса във Варна! За това съобщават читатели на "Петел" в свои коментари. По-рано днес обърнахме внимние, че елхата, светещите фигури на прощадката на шадравана, както и другите празнични орнаменти още си стоят.
6 седмици след Нова година е крайно време украсата да се прибере, коментираха много варненци. Според други пък няма нищо лошо в това да продължава да свети - колкото по-дълго, толкова по-добре, казват те.
Мнозина може би помнят, че преди време надпис "Весели Празници!" вися на входа на варненския квартал "Аспарухово" и през лятото. Това предизвика доста смях, особено в туристите, дошли за почивка с море, плаж и ярко слънце.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив