снимки: „Петел“
Останките на изгоряло заведение в района на Червения площад (пл. „Съединение“) във Варна, стърчащи на мястото от две години и половина, вече се разчистват. Това видя репортер на „Петел“.
Ресторантът „Палавият Джак“ изгоря при зрелищен пожар вечерта на 23 август 2016-а. За щастие, при инцидента нямаше пострадали хора.
Днес на мястото има работници, които демонтират металния скелет, оцелял от пожара. Багер пък разбива плочата, на която беше изграден ресторанта.
Бъдещето на мястото, известно като „Кокалчето“ стана ясно от публикации в социалната мрежа.
На мястото на бившото заведение ще се появи градинка, това съобщи автора на проекта за нея арх. Кристиян Саралиев.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив