Халфът Мирослав Георгиев ще играе за Спартак напролет, съобщи за „Петел” Енгибар Енгибаров.
Както е известно, юношата на Лудогорец бе на проби от първия ден в зимната подготовка, но само за една седмица успя да убеди Енгибаров, че ще му свърши работа. Той излезе титуляр при успеха с 5:1 над Тополи и остави добри впечатления.
„Мирослав остава при нас.”, лаконичен е Енгибаров.
Игралият през есента за Локомотив (Русе) футболист става шестото попълнение на спартаклии след вратаря Иван Иванов, защитника Севдалин Стайков и офанзивните играчи Румен Николов, Беадир Беадиров и Юлиян Загоров.
„Доволен съм от старанието и желанието на всички футболисти в първата ни проверка с Тополи.”, заяви още Енгибаров.
Вторият спаринг на Спартак е на 2 февруари (събота) с Кубрат от 14 часа на „Локомотив”.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО