Нова трева на стадион "Спартак" ще бъде поставена в средата на март, а отборът ще може да играе на нея в средата на май мач от първенството на Трета лига - Североизточна група.
Това съобщи за "Петел" зам.-председателят на УС на клуба Стефан Калименов.
"Уверенията са, че в средата на март ще бъде поставено новото покритие, след това за един месец и половина - два, тревата ще трябва да се заздрави и ако всичко е наред, към средата на май отборът ни ще играе на обновения терен. Това означава, че може да приемем в нашия дом гостите ни от предпоследното или последното домакинство за сезона.", заяви Калименов.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО