Напълно очаквано световният шампион по вдигане на тежести Стефчо Христов от клуб Титан бе избран за спортист на Варна за месец март. Негов личен треньор е Живко Николов. Стефчо спечели три златни медала от световното първенство в Лас Вегас - в двете движения и в многобоя.

Надпреварата беше за кадети до 17 г. Стефчо Христов бе обявен и за спортист №1 на варненското спортно училище за миналия месец.

За отбор на Варна за март бе определен тимът по футзал на Варна Сити, който стана шампион на България. Играещ мениджър на отбора е Благовест Марев.

Победител в онлайн анкетата стана състезателят на ПСК Елит спорт Георги Йорданов, 53,73 %. Той спечели три златни медала при 13-годишните на силен международен турнир по плуване в Сърбия. Негов треньор е Пламен Йорданов.

Кристиян Димитров, директор на дирекция „Спорт“, награди призьорите в анкетата.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!