Страхотен успех записаха малките състезатели на варненския клуб по карате киокушин Нихонто. Воденият от абсолютния световен шампион Захари Дамянов тим участва с 20 каратеки на държавното първенство за деца от 8 до 10 г. в бургаската зала "Младост".
Организатор на събитието бе Българската Карате Киокушин федерация.
При 8-годишните в категория до 30 килограма всички медали бяха за талантите на Нихонто. Христо Христов спечели титлата, Васил Кисьов остана втори, а Пламен Пенев стана бронзов медалист. В категория до 25 килограма в същата възраст Борис Тодоров завърши трети.
Сенсей Захари Дамянов заяви, че е изключително щастлив от представянето на своите състезатели, и изрази задоволство, че СК Нихонто се развива в правилна посока, тъй като възпитаниците му показват упоритост, целеустременост и достойна игра на татамито.
ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!
ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход