Въпреки лошото време все пак няколко души изразиха мнението си отидоха на протест срещу Правителството пред Катедралата тази вечер. Около 18:40 ч. под дъжда имаше само четирима протестиращи предвождани от техния организатор Кънчо Бонев. В страни от тях беше влюбена двойка като момичето и момчето уточниха, че не са част от протеста, а просто са се разбрали да се срещнат тук.
За втора поредна вечер броя на полицаите бе в пъти по-голям от тези, които изразяват своето недоволство на улицата срещу управляващите и се борят за един по-добър живот.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход