Възмутен читател от Варна изпрати до редакцията на "Петел" снимки на рушаща се велоалея:
"Драга редакция, адресът от снимките, които ви пращам е: бул. "Владислав Варненчик" бл. 27 и по специално зелената площ пред блока. Възмутен съм от "европейското" отношение към зелените площи на хора, обслужващи магазините в района. Да е някой който прави ремонт, разбирам, ще поработи, ще спре, а това няма спиране. Сами си правим проблеми и после плащаме за тях. Общината нехае за това, явно има по-големи проекти за "усвояване" на европейски програми. Обещавам да пратя второ писмо след като велоалеята и тревната площ се разрушат изцяло, както и пешеходната зона която започва да прилича на поляната. Благодаря за отделеното време, желая ви успех!"
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО