Колко време ще стои изровена велоалеята на ъгъла на бул. „Владислав Варненчик“ и ул. „Г. Бенковски“? Това питат варненски велосипедисти, които често минават през този пътен участък.
Алеята беше разкопана още преди Коледа заради ВиК ремонт. „Вярно е, в момента не се движат много хора с велосипеди, защото е студено. Но пък ние държим да напомним, че скоро ще стане месец, откакто беше разкопано, а настилката още не е възстановена. Пък и все пак това е центъра на Варна, не е редно да зеят дупки, пълни с пръст“, коментираха колоездачи.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО