снимки: Марин Маринов, Борислав Петков/ „Вижадам те КАТ – Варна“
Неясно по каква причина, шофьор с „Порше“ се оказа на заснежена поляна в Морската градина край бул. „Княз Борис I”. Автомобилът очевидно е претърпял авария и не успя да се върна пътното платно на собствен ход.
Гледката предизвика интереса на шофьори, които заснеха инцидента и публикуваха кадрите в групата „Виждам те КАТ – Варна“ във Фейсбук. На една от снимката се вижда, че колата се товари на платформа, за да бъде транспортирана от мястото на инцидента.
Много от членовете на групата коментират, че подобни бързи автомобили често не са подготвени за зимата и придвижването с тях е рисково.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 17:00 На косъм от челен удар на пътя Пловдив-Карлово: шофьорка търси свидетели
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице