Снимка: Булфото
Две непълнолетни момчета са задържани за извършването на кражба на автомобил на територията на Варна. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в града.
На 28 януари тази година е постъпил сигнал от 55-годишен мъж за това, че неизвестно лице противозаконно му е отнело лек автомобил, паркиран пред частен дом в квартал „Владислав Варненчик“. След проведени оперативно-издирвателни дейности и действия по разследване на случая е установено, че извършители на деянието са две непълнолетни момчета, живущи в същия район.
По случая има образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна.
Момчетата са задържани за срок до 24 часа, разпитани са и са предадени на родителите им.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО