Локомотив-2 набор 2004 победи със 7:1 Сокол Марково в контролна среща. Така черно-белите взеха реванш за загубената проверка с 0:2 срещу същия съперник преди месец.

Тимъ на Сокол Марково първи стигна до попадение,след като откриха от корнер. Радостта за тима воден от Даниел Спасов обаче бе кратка. Локо успя да нправи пъле обрат само за няколко минути с голове на Бекир Бекир и Стилян Черкезов. Така завърши и първото полувреме.

През втората част черно-белите се развилняха и отбелязаха пет безответни попадения. Точни за смърфовете бяха Йордан Танев , Васил Пеев, Димитър Киров на два пъти и Христо Стефанов.

Забележително е, че изразителната победа на Локомотив идва, след като отборът на Сокол Марково няма загуба в последните 10 шампионатни мача.

Снимка: Архив