Две от обещаващите имена в школата на Левски се присъединиха към мъжкия тим на „сините“, съобщава Дарик радио. Става въпрос за родените през 2002 година Ивайло Христов и Костадин Илиев.
Първият е капитан на своя отбор и твърд титуляр в националния тим. Ивайло Христов играе като крило и офанзивен халф. Роденият в София футболист е един от най-перспективните в школата на Левски.
Костадин Илиев е централен защитник, а по-силният му крак е левият. Снажният стопер е син на известния бивш футболист и треньор в школата на Пирин Благоевград Стойне Илиев – Професора.
Двете момчета ще бъдат ползвани и наблюдавани от Георги Дерменджиев в предстоящите занимания на Левски.
„Сините“ имат по-скромна група след като обявиха раздяла с Цветкович, Кабрал и Яблонски. По първоначални информации обаче сърбинът ще продължи да работи с основната група на „сините“.
Прочетете още
- 15:10 След хаоса на АМ „Тракия": Огънят тлее, движението е бавно, полицията следи за нарушители
- 12:00 Нахлуване в автомобил, напрежение и десетки полицаи след инцидент с тежка техника в Бургас ВИДЕО
- 13:40 Официално: Нимсдай Пурджа е сред жертвите на лавината на Броуд Пийк
- 11:00 Мъж даде вода на пепелянка, видеото раздели мрежата